Publikuar: Gush 11 2022 12:59

Karrotrec Mercedes Benz Atego 817

Publikuar: Gush 11 12:59
Shikime: 762
Shitet Karrotrec Mercedes Benz Atego 817 i ardhur nga belgjika ne gjendje super te mire me dogane dhe dek te paguara cmimi 20 mij euro te interesuarit ne tel 0695555270
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione