Publikuar: Qer 27 2022 10:15

Atego 818⛽🚘2002 frigorifer 7900euro munci ndrimi🚨🚨🚨🚨🚨

EUR

Publikuar: Qer 27 10:15
Shikime: 2410
Mercedes Atego 818 ⛽ 4 pistona shum ekonomik
🚘2002
🚨condicioner
sob nafte
frigorifer carrier elektrik dhe nafte digital
conteiner 5,9m i gjat 2,9 i larte
letra te paguara
goma 90%
Te gjitha funksionale gati per pune
7900 euro
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione