Publikuar: Dhj 08 2023 03:02

Transport mallrash ne cdo vend te shqiperise

Publikuar: Dhj 08 03:02
Shikime: 121
Ofrojm transport mallrash me vinc
Vinci ngre deri ne peshen 3 ton 1224 dhe 5 ton 1622
Vinci shume i fuqishem palfinger dhe hiab
Permasat e karrocerise 1224 6m me 2.50m dhe 1622 7.10m me 2.50m
Transportojm kontiniera kioska makina te ndryshme etj
Sherbimi 24h
Celular:+355682122649
Adresa:Mbrapa casa italia
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
121
0682122649

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione