Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 29 2023 04:08

MERCEDES BENZ ACTROS

Publikuar: Maj 29 04:08
Shikime: 26
MERCEDES BENZ ACTROS
VITI:2014
FUQIA MOTORRIKE :510
LENDA DJEGESE :NAFT
KM:475.000
NAVI TE MADH
CD/AM/FM/BLUETOOTH
SENDILJE LEKURE
BAXHO XHAMI
SENDILJE ME NXEHJE
SOBE (KUR ESHTE KAMJONI FIKUR NXEHET ME ANE TE SOBES)
SENDILJE FRYRJE/SHFRYRJE
LETRAT E PRERA PER NJE VIT DHE TE GJITHA DOKUMENTACIONET PER TRANSPORT BRENDA DHE JASHT VENDIT
SHITEN ME EUROPALETIN OSE KAZANIN E TYRE TE POSATSHEM
JAN 2 COPE NE KETE NGJYRE
NGJYRE TE VECANTE
Përshkrimi i linkut

Auto Al

Makina te importuara nga Canada USA Europe
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Makina te importuara nga Canada USA Europe
26

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione