Publikuar: Qer 09 2023 07:45

Karrotrec-Sprinter 316-Motor 2.7 CDI 3.5t

EUR

Publikuar: Qer 09 07:45
Shikime: 169
Shitet..!!
Karrotrec Mercedes-Benz 316
Motor 2.7 Kambio Manuale
Viti 2001 me motor CDI
Bedan Alumini Goma te Reja Sherbime Sapo bera
Tek Gome Me Amortizator dhe Balester
Kolaudim i sapo ber per dy vite
Siguracion Taksa Sapo-Prera
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
169
0696666600

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione