Publikuar: Shk 14 2019 07:31

AUTOBUZ ME LISHENCE. KUÇOVË - BERAT

EUR

Publikuar: Shk 14 07:31
Shikime: 37
Shiten 2-dy autobusa me lishenc Kucove - Berat autobusat jan ne gjendje te mire pune per me shume info nga kontaktoni ne numrat qe kemi ne dispozicion
(MERCEDES BENZ 302)
1 AUTOBUSE SHITET PER 13.000EURO, DHE TË DYJA PER 25.000EURO.
PËR MË SHUMË INFORMACION: TEL 0030 6947633951, JAKUP.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
37
6947633951

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione