Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 22 2023 07:49

Trajler MENCI shitet OKAZION

EUR

Publikuar: Mar 22 07:49
Shikime: 914
GJENDJE➡️ shitet Trajler MENCI, viti 2001, 25mkub, me timon + karrel, me jastik, goma 70%, ka pak deformim shasia, shitet edhe vetem kazani.

Kazana+ pistoni = 5500€
Cmimi:
Përshkrimi i linkut

Shitje Makinerish

Shitje & Blerje Makineri Ngarkuese Terheqese dhe Pajisje te tjera Ndertimi

Instagram: Makinerindertimi.al
Facebook: Makineri Ndertimi ALB
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Shitje & Blerje Makineri Ngarkuese Terheqese dhe Pajisje te tjera Ndertimi

Instagram: Makinerindertimi.al
Facebook: Makineri Ndertimi ALB

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione