Publikuar: Mar 30 2023 04:12

SHITET

EUR

Publikuar: Mar 30 04:12
Shikime: 1256
kamjoni eshte ne gjendje pune,viti 199,4goma te reja dhe me te gjitha sherbimet e nevojshme te bera.
mjeti shitet sepse eshte rinovuar flota e mjeteve.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1256

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione