Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 30 2023 07:32

Minieskavator FERMEC 1.5 ton shitet OKAZION

Publikuar: Mar 30 07:32
Shikime: 1173
GJENDJE➡️ shitet Miniekskavator FERMEC 114, viti 1998, pesha 1.5 ton, motorr Perkins, 3800 ore pune, ka 2 kova, zingjir hekuri, eshte ne gjendje shum te mire. Përshkrimi i linkut

Shitje Makinerish

Shitje & Blerje Makineri Ngarkuese Terheqese dhe Pajisje te tjera Ndertimi

Instagram: Makinerindertimi.al
Facebook: Makineri Ndertimi ALB
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Shitje & Blerje Makineri Ngarkuese Terheqese dhe Pajisje te tjera Ndertimi

Instagram: Makinerindertimi.al
Facebook: Makineri Ndertimi ALB

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione