Publikuar: Mar 22 2023 05:35

Komatsu 230 Mundesi Ndrrimi

EUR

Publikuar: Mar 22 05:35
Shikime: 1597
Shitet Komatsu 230 NHD viti 2004 me dogane te paguar isapoardhur nga italia supergjendje Me condicjoner 24 ton kova 1.3 meterkup shitet dhe me fature TVSH
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1597
+355682067657

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione