Publikuar: Mar 30 2023 09:22

Jcb 8080 isapoardhur 8.3ton

Publikuar: Mar 30 09:22
Shikime: 1855
Shitet jcb 8080 me dogane te paguar isapoardhur viti 2006 ore pune 5600 me condicjoner 3 kova 180cm kov pastrimi 85cm germimi 60cm kanali dhe linje matrapiku zinxhire hekuri me fature tvsh çmimi 31.000 euro
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1855
+355682067657

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione