Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 04 2022 04:43

KOMATSU-2016-PC390LC-8 ESKAVATOR 40.TON

EUR

Publikuar: Korr 04 04:43
Shikime: 31
MUND TE NA KONTAKTONI NE NUMRAT E MESIPERM PER CDO LLOJ MAKINERIE TE RENDE,NDERTIMI,ESAKAVATOR TE ÇDO LLOJ MARKE DHE TONAZHİ PER ÇDO LLOJ FADROME TE ÇDO MARKE MAKİNERİ ASFALTİ E SHUME TE TJERA AUTOBUS , SPRINTER , SIPAS KERKESAVE TUAJA JENİ TE MİREPRİTUR PER ÇDO LLOJ BASHKEPUNİMİ - PRESİDENTİ KOMPANİS KADRİ KUMANİ
NUMRA KONTAKTİ OSE WHATSAPP
+355694681225
+905061231224

Përshkrimi i linkut

UPA DANIŞMANLIK LTD ŞTİ

UPA DANİŞMANLIK İTHALAT VE 
İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ
ESHTE NJE KOMPANI ME EKSPERIENCE RRETH 25 VITESH PER SHITJE TE MJETEVE.
KUSH ESHTE I INTERESUAR PER BLERJE TE ÇDO LLOJ MJETI UDHETIMESH SI: ATOBUS SPRINTER TE ÇDO LLOJI DHE MJETE PUNE SI POMPA BETONI,KAMION BETONIERE TE ÇDO LLOJ MARKE, DHE ÇDO LLOJ MJETI PUNE TJETER, JENO TE MIREPRITUR TE NA KONTAKTONI NE KETO NUMRA TELEFONI
SHQIPERI: +355 69 468 1225
TURQI: +90 506 123 12 24 

JENI TE MIREPRITUR PER T'IU SHERBYER SIPAS KERKESAVE TUAJA!
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Piri Reis Mah 1993 Sk 23/101 Esenyurt İstanbul Tregoje në hartë

00355694334097

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

UPA DANİŞMANLIK İTHALAT VE 
İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ
ESHTE NJE KOMPANI ME EKSPERIENCE RRETH 25 VITESH PER SHITJE TE MJETEVE.
KUSH ESHTE I INTERESUAR PER BLERJE TE ÇDO LLOJ MJETI UDHETIMESH SI: ATOBUS SPRINTER TE ÇDO LLOJI DHE MJETE PUNE SI POMPA BETONI,KAMION BETONIERE TE ÇDO LLOJ MARKE, DHE ÇDO LLOJ MJETI PUNE TJETER, JENO TE MIREPRITUR TE NA KONTAKTONI NE KETO NUMRA TELEFONI
SHQIPERI: +355 69 468 1225
TURQI: +90 506 123 12 24 

JENI TE MIREPRITUR PER T'IU SHERBYER SIPAS KERKESAVE TUAJA!
31
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione