Njoftimet e kompanisë Publikuar: Jan 14 2022 12:52

CATERPİLLAR-2011 MİNİ ESKAVATOR 3 TON

EUR

Publikuar: Jan 14 12:52
Shikime: 171
MUND TE NA KONTAKTONI NE NUMRAT E MESIPERM PER CDO LLOJ MAKINERIE TE RENDE,NDERTIMI,ESAKAVATOR TE ÇDO LLOJ MARKE DHE TONAZHİ PER ÇDO LLOJ FADROME TE ÇDO MARKE MAKİNERİ ASFALTİ E SHUME TE TJERA AUTOBUS , SPRINTER , SIPAS KERKESAVE TUAJA JENİ TE MİREPRİTUR PER ÇDO LLOJ BASHKEPUNİMİ - PRESİDENTİ KOMPANİS KADRİ KUMANİ
NUMRA KONTAKTİ OSE WHATSAPP
+355694681225
+905061231224
Përshkrimi i linkut

UPA DANIŞMANLIK LTD ŞTİ

UPA DANİŞMANLIK İTHALAT VE 
İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ
ESHTE NJE KOMPANİ ME EKSPERİENC RETH 25 VİTESH PER SHİTJE TE MJETEVE 
KUSH ESHTE İNTERESUAR PER BLERJE TE ÇDO LLOJ MJETİ UDHETİMES Sİ ATOBUS SPRİNTER TE ÇDO LLOJİ VE MJETE PUNE Sİ POMBA BETONŞ KAMJON BETONJERE TE ÇDO LLOJ MARKE DHE ÇDO LLOJ MJETİ PUNE 
JENİ TE MİRPRİTUR TE KUMUNİKONİ NE KETO NUMRA TELEFONİ 
SHQİPRİ 00355 69 433 40 97
TURQİ.  00905061231224 
JENİ TE MİRPRİTUR PER TJU SHERBYER SİPAS KERKESAVE TUAJA
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Piri Reis Mah 1993 Sk 23/101 Esenyurt İstanbul Tregoje në hartë

00355694334097

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

UPA DANİŞMANLIK İTHALAT VE 
İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ
ESHTE NJE KOMPANİ ME EKSPERİENC RETH 25 VİTESH PER SHİTJE TE MJETEVE 
KUSH ESHTE İNTERESUAR PER BLERJE TE ÇDO LLOJ MJETİ UDHETİMES Sİ ATOBUS SPRİNTER TE ÇDO LLOJİ VE MJETE PUNE Sİ POMBA BETONŞ KAMJON BETONJERE TE ÇDO LLOJ MARKE DHE ÇDO LLOJ MJETİ PUNE 
JENİ TE MİRPRİTUR TE KUMUNİKONİ NE KETO NUMRA TELEFONİ 
SHQİPRİ 00355 69 433 40 97
TURQİ.  00905061231224 
JENİ TE MİRPRİTUR PER TJU SHERBYER SİPAS KERKESAVE TUAJA

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione