Publikuar: Qer 13 2022 07:57

Vetshkarkuse

EUR

Publikuar: Qer 13 07:57
Shikime: 355
Shitet isuzu kamioncin dopiogon vetshkarkuese ne 3 krahet. Viti 2005. Motor 3.0 turbo. Makina esht ne gjendje shum te mire shum e fuqishme dhe ekonomike. Tonazhi 3.5 ton megjith ngarkese. Pa taograf. I jepet me paten b (veture) dokumenta per nje vit. Cmimi 10 mi euro i padiskutueshem
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione