Publikuar: Maj 31 2022 02:24

Shitet ose nderrohet okazion

Publikuar: Maj 31 02:24
Shikime: 3081
Shitet nderrohet kamjon me vinç Renault Premium I sapoardhur nga zvicra I sapo targuar taksat te paguara per nje vit ne gjendje perfekte me sherbime te bera goma te reja karroceri alumini 6 metra me peshe mbajtese 10 ton e pershtatshme per transport derrase cimento kolle pllaka mermer etj..
Sherben dhe per karroatrec per mjete te renda si kamioncina furgon skavator bobcat fadroma autobus kamjon kiosk etj..
Kamioni ka jasteke para dhe mbrapa shum I rehatshem ka kondicioner bllokazh motorri bllokazh diferenciali kambio malor fushor plus gjysma dhe C..
Tako dhe fisha per rimorkio deri 40 ton
Vinci New Copma 4.350 kg dy dalje hidraulike 10 metra lartesi dhe valvul sigurie ne gjendje super..
Pranojme nderrim
Whatsapp 00355682190631
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione