Publikuar: Gush 14 2022 10:34

JCB

EUR

Publikuar: Gush 14 10:34
Shikime: 501
Fadrom JCB 3CX
Motorri sa po i ber i ri
Kamio e sapo ber
Shperndarsi esht ven tjeter
Kova me
Hapje para
Kova mbrapa me shin deri 6 metra 2 kova 90 dhe 25
Sapo jan ven 4 goma te reja me vler 3800€
Fadrom esht ne gjendje te mir pune dhe shum ekonomike
Cmimi 13000
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione