Publikuar: Mar 25 2022 09:56

Iveco cargo

EUR

Publikuar: Mar 25 09:56
Shikime: 599
Shitet iveco euro cargo
Viti 2005
Euro 4
Pesha total 7490
Ne gjendje perfekte
Cdo sherbim i bere
Letrat te paguara për brenda dhe jashte shtetit
Gomat ne gjendje perfekte
Permasat e kontinierit 640X245X245
Cmimi 10.000€
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione