Publikuar: Korr 20 2022 10:20

SHITET OSE NDERROHET

Publikuar: Korr 20 10:20
Shikime: 932
Shitet ose nderrohet.
Iveko eurokargo 12e23.
karroceri me mushama .hapje dhe anash.
me pedane.
kamjo malor fushor.prodhim i vitit 2000.
mund ye bejm ndrrim me kamjonçine sprinter ose iveko 3.5 tonshe.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione