Publikuar: Jan 20 2022 07:40

kamjon Iveco 50c13

Publikuar: Jan 20 07:40
Shikime: 5
Iveco viti 2002 nafte,tonazhi 5 ton 2,2 kamjoni dhe 2,8 ton pesh ngargese ka gjama elektrik karroceria alumin ka 198000km orgjinale te veta goma te reja rrypa te ri esht ne gjendje pune perfekte i gatshem per cdo lloj prove me letra shqiptare nuk esht perdorur ne shqiperi ka teograf
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione