Publikuar: Korr 03 2022 11:03

Iveco daily kamjoncin

EUR

Publikuar: Korr 03 11:03
Shikime: 811
⭕️ Iveco daily 35c18
⭕️Motorr 3.0
⭕️Viti 2007
⭕️Bllokazh diferenciali
⭕️Kontinjer me permasa 4.15x2.05
⭕️Cmimi:12.500€
⭕️Cel:0684466661

Shitet dhe pa kontinjer
Iveco , sprinter , cabstar, iveko

Iveko , sprinter , cabstar , ford, kamjoncin ,
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione