Publikuar: Jan 16 2022 12:32

12000 euro

EUR

Publikuar: Jan 16 12:32
Shikime: 76
Shes iveco me 3 akse ne super super gjendje mund ta kontrolloni Ku te doni . Me bateri te re dhe letra te paguara per 1 vit. Makina nuk Ka nevoj per asnje sherbim. Cmimi 12000 euro . Cel 0682752211
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione