Publikuar: Maj 20 2022 09:37

PJES KEMBIMI PER EURO CARGO TEKTOR 180 E 24

Publikuar: Maj 20 09:37
Shikime: 8
Kemi pjes per iveko euro cargo tektor 180 E24 i vitit 2002.cdo pjes e kamionit osht ne gjendje perfekte.termusi po ashtu osht ne gjendje shum te mir, i punon dhe frigoriferi.kamjoni ka ardhur nga jasht.osht vetem per pjes. Gjendemi ne Qerret te Kavajes
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione