Publikuar: Maj 26 2022 01:33

vinc italian ,shitet vetem vinxhi

EUR

EUR
Publikuar: Maj 26 01:33
Shikime: 1587
vinc benelligru.65 /4 hapje hidraulike 11 m i gjat 14 i lart.3 ton ne pik te pare dhe 500 kg ne 11 m.vetem vinci ,bleres serioz,pak i negocjueshem cmimi.ka qen ke telekomant ,ka impjantin ven i mungon pulti.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione