Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 25 2022 10:34

SHITET ESKAVATORI NEW HOLLAND MH-CITY

Publikuar: Korr 25 10:34
Shikime: 866
Shitet Përshkrimi i linkut

D&A SH.P.K

JEMI KOMPANI QE OPEROJME MBI 20 vite ne fushen e shit-blerjeve te mjeteve dhe makinerive te renda
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

41°17'50.9"N 19°34'35.4"E Tregoje në hartë

+355692083183

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

JEMI KOMPANI QE OPEROJME MBI 20 vite ne fushen e shit-blerjeve te mjeteve dhe makinerive te renda
41°17'50.9"N 19°34'35.4"E +355692083183

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione