Publikuar: Pri 15 2021 06:14

Frigo Mega

Publikuar: Pri 15 06:14
Shikime: 1
Shitet Frigo Mega Liner 3m lartesia
Goma te reja frena te sapo bera dhe grupi frigo
thermoking SMX 200 sapo ber servis ne Selanik.
Aksi i pare ngrihet
Trajler,Tral , Gjysemrimorkio
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione