Publikuar: Nën 21 2021 05:47

Rimorkio per vetura... 750 kg.

EUR

Publikuar: Nën 21 05:47
Shikime: 5
Nuk ka nevoj per patent extra... gjendje shume e mir...me dogan te paguar.... gome rezerve... trekedesha sigurie 2 cop....gom rezerve....e ardhur nga Gjermania...viti 2001....ka dhe bllokim per vjedhje...
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione