Volvo 420

38 000 EUR

Shitet nga: Volvo 09 Gush 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet volvo 420 viti prodhimit 2004 ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike Kazan andreoli shkarkon ne tre anet mushama elektrike dokumentat i ka deri ne korrik 2020.Shitet per arsye mosperdorimi.Per me shume info kontaktoni ne numrin e telefonit.
Leaflet
Në fillim