Volvo 420

38 000 EUR

Shitet nga: Volvo 08 Gush 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet Volvo 420 viti prodhimit 2004 ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike Kazan andreoli shkarkon ne tre anet mushama elektrike
dokumentat i ka deri ne korrik 2020.Shitet per arsye mosperdorimi.Per me shume info kontaktoni ne numrin e telefonit.
Leaflet
Në fillim