Scania R480 2007 + Trailer 2007

23 999 EUR

35 500 EUR

Shitet nga: Argi 21 Qer 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prodhuesi
Scania
Modeli
R 480
Shitet scania euro 4 e vitit 2007 me te gjitha sherbimet dhe dokumentat e paguara. Traileri me goma te reja. Vetem WhatsApp
Leaflet
Në fillim