Mercedes Benz Vito 2.2cdi me 6marsha,i diskutushem

Shitet nga: ... 19 Tet 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 260 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 950 EUR

Komuna: Pogradec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vito
Mercedes Benz Vito motorr 2.2cdi , viti 2004,kamio manuale 6 marsha,pasqyra elektike me palosje dhe xhama elektrike,disqe alumini,3 vendesh,i mbuluar mbrapa dhe me dere anesore..dokumenta te paguara deri ne tetor 2019...cmimi i diskutueshem
whatsap
Pogradec
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim