OKAZION-Mercedes benz 814

4 500 LEK

5 000 LEK

Shitet nga: Juli 31 Korr 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Mercedes-benz 814 vetshkarkus ne gjendje shum te mir e mbajtur mir dhe me pak or pune..makina shitet per arsye mosperdorimi te interesuarit te kontaktojn ne nr tel 0695841772 ju lutem vetem telefonata serioze..flm
Cmimi 4 e 500 lek
Leaflet
Në fillim