Mercedes Vario U shit flm mer jep ₩₩₩₩₩₩₩₩

7 500 EUR

Shitet nga: Urimi 03 Nën 07:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet Mercedes benz varjo super gjendje me dopjo gom ne gjendje te shkelqyer me km origjinale 113.000 km me dpjo kabine me 7 vende me dogan me fatur tvsh dhe me 7 Goma te reja te interesuarit te kontaktojnë në nr tel çmim i 7500 euro në bejme dhe transport makinash ( itali Shiperi Itali)
Leaflet
Në fillim