Mercedes-Benz 814 me vinc

7 500 EUR

33 720 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Eri 22 Nën 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 33 720 LEK / muaj

From
Advertiser
Komuna
Durrës
Makina
Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
Vario
Shitet Mercedes-Benz 814 me vinc ,viti 1992 e ardhur nga Italia,me dogane te paguar.
Leaflet
Në fillim