Jepet me qira furgon Sprinter 312D

50 EUR

Shitet nga: ilir 13 Dhj 07:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Jepet me qira mujore furgon Sprinter 312 D Lungo Max ne Korce.
Jepet vetem per firma dhe per nje periudhe mbi 1 muaj
jo per 1 dite.
Viti 2000
Lloji i trupit: Van
Nr. I sediljeve 2
Nr. I cilindrave: 5
Kapaciteti i motorit: 2.7
Lloji i karburantit: Turbo Diesel
Transmetimi: Manuali - 5 Marsha
Jo tipograf
Targa Shqiptare
Ngjyra e jashtme: E bardha
Ngjyra e brendshme: Gri
Cmimi 50 Euro dita pa shofer dhe 70 € dita me shofer.
Cmimi eshte i diskutueshem ne varesi te kohezgjatjes dhe llojit te qellimit te punes.Per me shume detaje bisedohet nga afer.
Leaflet
Në fillim