Sprinter Mallrash 906 okazion

0 EUR

Shitet nga: Zago 05 Gush 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
Sprinter
Shitet / Nderrim Mercedes Benz Sprinter ardhur nga Gjermania . I vitit 2008 ne letra ,motorr 2.2 nafte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike. Ne gjendje shume te mire pune ,mund ta provoni ne cdo kohe ,ka 270'000km origjinale. Kabina- 3 serdilje para ,e shoferit super e rehatshme e levizshme , tapiceri shume e paster asnje grrisje , me vend bagazhi personal posht serdiljeve , plus me kutine e ndihmes se shpejte . Kasetofon funksional Audio dhe CD+Navigator . Ajri i ngrohte e i ftohte punon perfekt . Cdo gje ne gjendjen e saj me te mire. Edhe pas ne karroceri furgoni eshte shume i mbajtur ,me dysheme druri dhe muret plastike . Theksoj qe furgoni ka dyer anesore ne te dyja krahet dhe pas . Dyert pas jane te dyja me xham .Gomat Continental per te 4ta stinet.Per me teper shikoni fotot ose telefononi 0696867903
Leaflet
Në fillim