Mercedes Sprinter 211 viti 2002

6 000 LEK

Shitet nga: Mexhit 26 Pri 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Makina eshte ne gjendje shume te mire
Shitet per arsye mos perdorimi
Nderohet edhe me makine me te vogel.,
Nuk ka nevoje per asnje sherbim
Me dokumenta per 1 vit
Dera shine me buton dhe me telekomande nga jashte
Makina shitet 6 milion leke te vjetra
Leaflet
Në fillim