Mercedes-Benz 11-14

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: ERMIAL TRUCKS SHPK Dje 14:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Lushnjë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Model Tjeter
Mercedes-Benz 11-14
Me kazan dhe Vinç
Gjendje shume te mire, i sapotarguar
Per me shume telefononi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim