Mercedes Benz Atego 1223

0 EUR

Shitet nga: Boris 08 Korr 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet karroatrec Mercedes Benz Atego 1223 ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike the gjitha sherbimet e kryera ne kohe,me letra te paguara deri ne dhjetor 2020,i gatshem per cdo lloj prove,mundesi ndrimi per me shum kontaktoni ne numrin +355695128211
Leaflet
Në fillim