Mercedes Benz 18 28, 2003

12 000 EUR

Shitet nga: Rrok 28 Mar 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Mercedes Benz 18 28, 730.000 KM. Goma te reja 100% dhe 90%, Karroceri 8.5 meter. Me pedan 9 Ton. Prodhim i 2003 Euro3.
Leaflet
Në fillim