Mercedes Benz Atego 15-28

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: ERMIAL TRUCKS SHPK 16 Nën 12:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Shes Mercedes Benz 15-28 Atego
E vitit 2006
15 ton brutto
Pesha mbajtese 8500kg
Me motor 6370cm3
E zhdoganuar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim