Mercedes-Benz Atego 1223

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: ERMIAL TRUCKS SHPK Dje 12:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Mercedes-Benz Atego 1223 e vitit 2007 me Vinç Palfinger me 3 dalje hidraulike dhe Kazan
Ne gjendje shume te mire , e gatshme per cdo lloj prove
Te interesuarit te kontaktojne
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim