Mercedes-Benz 1222 Atego

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: ERMIAL TRUCKS SHPK Dje 12:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Mercedes-Benz 1222 Atego me kontenier ,me parametra bashkohore , Euro 4 , me porte hidraulike , permasat e kontienerit 5.50x2.55x2.60
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim