Shitet kamion mercedes actros dhe rimorkio

0 LEK

Shitet nga: Hektor 01 Maj 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shes kamion dhe rimorkio veteshkarkus,me dogane te paguar,mjeti eshte pothuajse i ri, kamioni eshte i 1999me 321.000 klm, dhe rimorkio e 2012 shume e re ,
Leaflet
Në fillim