Kamion Mercedes Benz 3 aks 26 32 me bore pastruese

20 000 EUR

Shitet nga: Aldo 25 Qer 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shite per arsyje mos perdorimi kamion mercedes benz 26 32 6x4 Ne gjendje shum te mir
me bore pastruese te kompletuar.
Kamjoni eshte i ardhur nga Italija dhe eshte i perdorur shum pak ne shqiperi.
Me Dokumenta te rregullta , me diferenciale te medhej, goma te reja
Vet shkarkues ne 3 anet etj.. etj..
Shitet 20.000€ me bor pastruse.
Ose. 15.000€ pa bor pastruse.
Ju lutem vetem tel serioze flm.
Tel ose whatsapp 0039 3394748552
Leaflet
Në fillim