Kamion Benz 817 -97

6 000 EUR

Shitet nga: Arben Ndokaj 09 Maj 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 26 980 LEK / muaj

Kamion Benz 817 viti 97 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.Me letra te paguara ne fund te vitit dhe teograf te koualiduar deri ne 2017.Gomat jane te reja , makina eshte e gatshme per cdo prove.Per me shume informacione kontaktoni ne numrin e telefonit!..
Arben Ndokaj
+355682593043
Leaflet
Në fillim