Kama

350 000 LEK

Shitet nga: Kreshnik 30 Mar 03:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet kam ne gjendje te Mir motorrike dhe gjeneriike viti pridhimit 2007 vet zhgarkuse Me Te gjitha dekumteta e paguara deri ne shkurt 2018 . 0695252111.0682298345:
Kreshnik
0695252111
Leaflet
Në fillim