Kamion Mercedes OKAZION! 19-22

10 000 EUR

Shitet nga: toni 25 Mar 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Shitet Mercedes Benz ne gjendje shume te mire pune .Kamion veteshkarkues prapa dhe anesore viti prodhimit 1986.4x4 16 ton 10meter kub .
Leaflet
Në fillim