Kerkoj kamjon 1622 ose 1922

11 EUR

Shitet nga: Koli 21 Pri 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Kerkoj nje kamion benz 16-22 ose 1922 vet shkarkuese 4x4 dhe me vinxh
Leaflet
Në fillim