Volkswagen crafter

8 000 EUR

Shitet nga: arsen 03 Maj 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
makina eshte ne gjendje shume te mire.viti 2007.
186mij km. sensor parkimi para dhe pas.
me dogane te paguar
Leaflet
Në fillim