Bor pastruse

5 500 EUR

Shitet nga: Aldo 21 Nën 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet bore pastruse ne gjendje shum te mir .
E ardhur nga italia. Gjersia 3,20
Me pomp hidraulike dhe me kuti komandimi nga brenda mjetit
00355683127851 kontaktoni ne Whatsapp
Cmimi 5,500€ flm.
Leaflet
Në fillim